KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12017214
nr 1201 7214
otydligt signerad, 1860-tal, Landskap med figurer. Olja på duk, 42x66 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:32:00
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr